FMP100FTE52-6R19
MFR.Part #
FMP100FTE52-6R19
JLCPCB Part #
C1391084
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS