FMP100FTE52-6K19
MFR.Part #
FMP100FTE52-6K19
JLCPCB Part #
C1381224
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS