FMP100FTE52-61K9
MFR.Part #
FMP100FTE52-61K9
JLCPCB Part #
C1383951
Description
-55℃~+155℃ 1W 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS