FMP100FTE52-549K
MFR.Part #
FMP100FTE52-549K
JLCPCB Part #
C1379889
Description
-55℃~+155℃ 1W 549kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS