FMP100FTE52-4R53
MFR.Part #
FMP100FTE52-4R53
JLCPCB Part #
C3561460
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.53Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS