FMP100FTE52-42K2
MFR.Part #
FMP100FTE52-42K2
JLCPCB Part #
C1381791
Description
-55℃~+155℃ 1W 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS