FMP100FTE52-34R
MFR.Part #
FMP100FTE52-34R
JLCPCB Part #
C1379884
Description
-55℃~+155℃ 1W 34Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS