FMP100FTE52-2R43
MFR.Part #
FMP100FTE52-2R43
JLCPCB Part #
C3430748
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS