FMP100FTE52-232K
MFR.Part #
FMP100FTE52-232K
JLCPCB Part #
C1379703
Description
-55℃~+155℃ 1W 232kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS