FMP100FTE52-121K
MFR.Part #
FMP100FTE52-121K
JLCPCB Part #
C1381686
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS