FMP100FTE52-113K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FTE52-113K
JLCPCB Part #
C1380262
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 113kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS