FMP100FTE52-10R2
MFR.Part #
FMP100FTE52-10R2
JLCPCB Part #
C1380232
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS