FMP100FRF52-8K87
MFR.Part #
FMP100FRF52-8K87
JLCPCB Part #
C1755447
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS