FMP100FRF52-68K1
MFR.Part #
FMP100FRF52-68K1
JLCPCB Part #
C1766011
Description
-55℃~+155℃ 1W 68.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS