FMP100FRF52-5K76
MFR.Part #
FMP100FRF52-5K76
JLCPCB Part #
C1755367
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS