FMP100FRF52-470K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FRF52-470K
JLCPCB Part #
C1755548
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 470kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS