FMP100FRF52-3R83
MFR.Part #
FMP100FRF52-3R83
JLCPCB Part #
C20160090
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS