FMP100FRF52-3R57
MFR.Part #
FMP100FRF52-3R57
JLCPCB Part #
C20160086
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.57Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS