FMP100FRF52-3K65
MFR.Part #
FMP100FRF52-3K65
JLCPCB Part #
C1755338
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS