FMP100FRF52-3K4
MFR.Part #
FMP100FRF52-3K4
JLCPCB Part #
C1755347
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS