FMP100FRF52-3K16
MFR.Part #
FMP100FRF52-3K16
JLCPCB Part #
C1755665
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS