FMP100FRF52-2R37
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP100FRF52-2R37
JLCPCB Part #
C20160065
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.37Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS