FMP100FRF52-29K4
MFR.Part #
FMP100FRF52-29K4
JLCPCB Part #
C1755451
Description
-55℃~+155℃ 1W 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS