FMP100FRF52-26R7
MFR.Part #
FMP100FRF52-26R7
JLCPCB Part #
C3508305
Description
-55℃~+155℃ 1W 26.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS