FMP100FRF52-243K
MFR.Part #
FMP100FRF52-243K
JLCPCB Part #
C3499224
Description
-55℃~+155℃ 1W 243kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS