FMP100FRF52-237R
MFR.Part #
FMP100FRF52-237R
JLCPCB Part #
C1755639
Description
-55℃~+155℃ 1W 237Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS