FMP100FRF52-22K
MFR.Part #
FMP100FRF52-22K
JLCPCB Part #
C3577283
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS