FMP100FRF52-18K2
MFR.Part #
FMP100FRF52-18K2
JLCPCB Part #
C1754950
Description
-55℃~+155℃ 18.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS