FMP100FRF52-162R
MFR.Part #
FMP100FRF52-162R
JLCPCB Part #
C3384017
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS