FMP100FRF52-107K
MFR.Part #
FMP100FRF52-107K
JLCPCB Part #
C3479776
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS