FMP100FRE52-4R75
MFR.Part #
FMP100FRE52-4R75
JLCPCB Part #
C1762193
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.75Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS