FMP100FRE52-4R64
MFR.Part #
FMP100FRE52-4R64
JLCPCB Part #
C1762198
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS