FMP100FRE52-383K
MFR.Part #
FMP100FRE52-383K
JLCPCB Part #
C1755682
Description
-55℃~+155℃ 1W 383kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS