FMP100FRE52-374K
MFR.Part #
FMP100FRE52-374K
JLCPCB Part #
C1755699
Description
-55℃~+155℃ 1W 374kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS