FMP100FRE52-330K
MFR.Part #
FMP100FRE52-330K
JLCPCB Part #
C1755979
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS