FMP100FRE52-2K94
MFR.Part #
FMP100FRE52-2K94
JLCPCB Part #
C1756015
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.94kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS