FMP100FRE52-11K
MFR.Part #
FMP100FRE52-11K
JLCPCB Part #
C1755205
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS