FMP100FBE52-4R99
MFR.Part #
FMP100FBE52-4R99
JLCPCB Part #
C1388137
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS