FMP100FBE52-3R48
MFR.Part #
FMP100FBE52-3R48
JLCPCB Part #
C1386819
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS