FMP100FBE52-33R2
MFR.Part #
FMP100FBE52-33R2
JLCPCB Part #
C1379361
Description
-55℃~+155℃ 1W 33.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS