FMP100FBE52-31K6
MFR.Part #
FMP100FBE52-31K6
JLCPCB Part #
C1379226
Description
-55℃~+155℃ 1W 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS