FMP100FBE52-2R05
MFR.Part #
FMP100FBE52-2R05
JLCPCB Part #
C1386311
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.05Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS