FMP100FBE52-22R6
MFR.Part #
FMP100FBE52-22R6
JLCPCB Part #
C1499766
Description
-55℃~+155℃ 1W 22.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS