FMP100FBE52-22K
MFR.Part #
FMP100FBE52-22K
JLCPCB Part #
C3438739
Description
-55℃~+155℃ 1W 22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS