FMP100FBE52-1K78
MFR.Part #
FMP100FBE52-1K78
JLCPCB Part #
C3541508
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS