FMP100FBE52-147K
MFR.Part #
FMP100FBE52-147K
JLCPCB Part #
C3429565
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS