FMP100FBE52-10K5
MFR.Part #
FMP100FBE52-10K5
JLCPCB Part #
C1380297
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS