FMF-50FTF52-82K
MFR.Part #
FMF-50FTF52-82K
JLCPCB Part #
C3504740
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS