FMF-50FTE52-68K
MFR.Part #
FMF-50FTE52-68K
JLCPCB Part #
C1376622
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS