FMF-50FTE52-300R
MFR.Part #
FMF-50FTE52-300R
JLCPCB Part #
C1376463
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS